Tajska Komisja Wyborcza ma zatwierdzić 329 posłów elektów

Krajowy —

Komisja Wyborcza (KE) przygotowuje się do zatwierdzenia 329 posłów-elektów w systemie okręgowym, podczas gdy około 71 posłów-elektów oczekuje na zatwierdzenie.

Zgodnie z raportami pierwsza grupa posłów, którzy otrzymają certyfikat, to ci, którzy nie są zaangażowani w żadne skargi.

Stanowią oni około 95% wszystkich posłów elektów. Miejsce ogłoszenia certyfikacji zostało już przygotowane, choć nie wyznaczono jeszcze terminu ogłoszenia.

Dodatkowo, dzisiaj mija miesiąc od wyborów powszechnych w Tajlandii, które odbyły się 14 maja.

Oryginalny artykuł pojawił się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/