AKTUALIZACJA: Dwóch taksówkarzy z Phuket zostało oskarżonych po uderzeniu i uszkodzeniu taksówki „Aplikacja mobilna”

Phuket -

Dwóch lokalnych taksówkarzy zostało oskarżonych o uszkodzenie mienia i groźby po tym, jak uderzyli i wskoczyli do taksówki z „aplikacją mobilną”, podczas gdy w środku znajdowali się zagraniczni pasażerowie.

Nasza poprzednia historia:

Lokalny taksówkarz rzekomo zaatakował i wskoczył do taksówki z aplikacją mobilną z zagranicznym pasażerem w dzielnicy Thalang.

Teraz aktualizacja:

Policja Cherng Talay powiedziała Phuket Express, że w incydentach brało udział trzech lokalnych taksówkarzy. Dwóch z nich zostało zidentyfikowanych jako pan Wuttidet Promthong i pan Udomchai Pengsut i zostali wezwani na lokalny posterunek policji. Postawiono im zarzut niszczenia cudzej własności i grożenia innym osobom. W międzyczasie ostatni zaangażowany taksówkarz również został wezwany na drogę sądową, ale nie został natychmiast zidentyfikowany przez policję.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.