Delfin zauważony na kanale w Rassada – WIDEO

Rassada, Phuket –

Delfin został zauważony w kanale w dystrykcie Rassada, Mueang Phuket.

Lokalni mieszkańcy Rassada zauważyli delfina w kanale Tha Jeen przy moście Koh Sirey wcześniej w czwartek (15 czerwca). Lokalni mieszkańcy poinformowali lokalnych ratowników, zanim dotarli do kanału o delfinie i wszyscy weszli do kanału pontonem, aby zbliżyć się do delfina.

Urzędnicy z Departamentu Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) zostali wezwani na miejsce zdarzenia, aby sprawdzić, czy delfin jest ranny lub osłabiony.

Uważa się, że delfin oddzielił się od swojej grupy. Kanał miał słonawą wodę, gdzie woda słodka zbiega się z wodą morską. Personel z centrum doprowadził delfina do bezpiecznego powrotu do morza

=======================

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.