Wiele martwych skorupiaków powoduje nieprzyjemny zapach wokół jeziora Rawai

Phuket -

Urzędnicy skontrolowali jezioro w Rawai po tym, jak wiele martwych skorupiaków spowodowało nieprzyjemny zapach, który przeniknął ten obszar.

Burmistrz Rawai, Aroon Solos, powiedział Phuket Express, że we wtorek (14 czerwcath) dokonali inspekcji jeziora Naiharn po tym, jak miejscowi powiadomili ich, że znaleziono martwe muszle ostrogi kurczaka, co spowodowało nieprzyjemny zapach wokół jeziora. Pracownicy gminy Rawai natychmiast usunęli z jeziora wszystkie martwe skorupiaki.

Brama wodna została również otwarta, aby woda morska wpływała do jeziora w celu rozcieńczenia zanieczyszczeń. Przyczyną śmierci, według odpowiednich urzędników, były przypływy wody. Te skorupiaki zasadniczo nie były w stanie szybko się poruszać podczas odpływu.

W innych podobnych ostatnich wiadomościach:

Około 130 kilogramów martwych ryb znaleziono w jeziorze w Rawai.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.