Mężczyzna aresztowany w Phuket za rzekome popełnienie 25 milionów bahtów w oszustwie firmowym

Phuket -

Pośrednik płci męskiej został aresztowany w Phuket po tym, jak rzekomo oszukał firmę na 25 milionów bahtów z tytułu całkowitych kosztów szkód.

Centralne Biuro Śledcze (CIB) poinformowało, że aresztowało mężczyznę zidentyfikowanego jedynie jako Pan Panyawat, lat 47. Jest on byłym maklerem niezidentyfikowanej firmy w Nakhon Ratchasima. Rzekomo stworzył fałszywe dokumenty i oszukał pieniądze od firmy, w sumie 25 milionów bahtów odszkodowania.

Nazwa firmy, zauważa The Phuket Express, została zatrzymana przez funkcjonariuszy CIB w oczekiwaniu na dalsze zarzuty i dochodzenie.

Funkcjonariusze CIB odkryli, że Panyawat ukrywał się na Phuket i został aresztowany w sklepie w Thalang. Usłyszał zarzuty fałszowania dokumentów i oszustwa.

Pan Panyawat nie od razu przyznał się do zarzutów i nie było wiadomo, czy ma adwokata od czasu publikacji prasy.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.