AKTUALIZACJA: Podejrzany, który ukradł samochód Fina w Phuket, jest nielegalnym taksówkarzem

Phuket -

Podejrzany, który został aresztowany po tym, jak ukradł samochód Finowi w Phuket, był nielegalnym taksówkarzem, który właśnie wyszedł z więzienia.

Nasza poprzednia historia:

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak podejrzany rzekomo ukradł SUV niezidentyfikowanemu cudzoziemcowi na osiedlu mieszkaniowym w Koh Kaew, Mueang Phuket.

Teraz aktualizacja:

Centralne Biuro Śledcze (CIB) ujawniło w tym tygodniu więcej szczegółów w tej sprawie. Ofiara będąca cudzoziemcem została zidentyfikowana jako obywatel Finlandii, ale poprosiła o utajnienie jej nazwiska ze względu na jej prywatność. Podejrzany nazywa się 32-letni Suwit „Jack” Jantaharn, któremu postawiono zarzut kradzieży. Funkcjonariusze ustalili, że Suwit właśnie wyszedł z więzienia.

Suwit przyznał się policji, że jest teraz nielegalnym taksówkarzem po zwolnieniu z więzienia za kradzież. Ukradł SUV obcokrajowcowi, który był zaparkowany w domu.

Według Suwita, po prostu „chciał mieć SUV-a, żeby móc go sprzedawać w Bangkoku”.

Suwit pozostaje w areszcie od czasu prasowego.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.