Trwa Khaolak Surf Festival 2023

Khaolak, Phang Nga –

Khaolak Surf Festival 2023 potrwa do 18 czerwcath.

Biuro Urzędu Turystyki Tajlandii Phang Nga (TAT Phang Nga) powiedział Phuket Express, że festiwal odbywa się na plaży Memories Beach w Khaolak, w dzielnicy Kuek Kak, w Takua Pa. Festiwal jest częścią kampanii AMAZING ULTIMATE FESTIVAL.

Podczas Khaolak Surf Festival odbywa się wiele atrakcji, w tym konkursy surfingowe i koncerty KHAN THAITANIUM / TWOPEE SOUTHSIDE / VALENTINA PLOY / LAZYLOXY & SAMBLACK / TONTRAKUL / MAIYARAP.

Istnieją inne atrakcje, takie jak PCHLI TARG / STREFA ŻYWNOŚCI / STREFA ZAKUPU / WARSZTATY / STREET ART / MUZYKA NA ŻYWO i DJ.

Wstęp na festiwal jest bezpłatny!

=======================

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.