Słaby delfin znaleziony w pobliżu molo w Wichit

Wichit –

Wyczerpany delfin został uratowany po znalezieniu go w pobliżu molo w Wichit.

Sireetarn Marine Endangered Animals Rescue Center w Phuket powiedział Phuket Express, że w czwartek (15 czerwca) zostali powiadomieni o słabym delfinie na molo Phuket Customs House Pier w Wichit.

Przybyli na molo, aby znaleźć delfina, który wciąż żył. Samiec delfina ma 193 centymetry długości i waży 42 kilogramy. Na delfinie nie znaleziono żadnych ran, ale delfin był wyczerpany. Delfin został zabrany do Sireetarn Marine Endangered Animals Rescue Center w Wichit na leczenie, po czym został wypuszczony z powrotem do morza.

Jednak pracownicy centrum nie wspomnieli, czy delfin jest tym samym, który został zauważony w kanale Tha Jeen w Rassada, jak opisaliśmy poniżej:

Delfin został zauważony w kanale w dystrykcie Rassada, Mueang Phuket.

=======================

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.