75-letni mężczyzna znaleziony zastrzelony w lesie w Kathu na Phuket

Katu –

75-letni mężczyzna został znaleziony zastrzelony w lesie w pobliżu tamy w Kathu.

Policja Kathu została powiadomiona przez lokalnych mieszkańców, że tuż po północy (17 czerwca) znaleźli zwłoki w lesie w pobliżu tamy za polem golfowym. Policja, ratownicy i Phuket Express przybyli w pobliże miejsca zdarzenia, które obejmowało 1.5-kilometrowy spacer po zalesionym wzgórzu.

Ciało zidentyfikowano jako 75-letniego Sawata Huahina. Na jego czaszce znaleziono ranę postrzałową. Uważa się, że pan Sawat zmarł co najmniej 8 godzin przed znalezieniem jego ciała.

Jego krewni, którzy byli na miejscu zdarzenia, powiedzieli policji, że pan Sawat pochodził z Trang. Był właścicielem plantacji owoców i kauczuku w pobliżu tego obszaru i mieszkał w chacie na wzgórzu ze swoimi dwiema siostrzenicami. 6:00 w piątek (16 czerwca).th) rozmawiał z żoną przez telefon komórkowy idąc do chaty. Potem jednak jego żona nie mogła się z nim skontaktować. Wyszli go szukać, zanim znaleźli jego ciało.

Policja szuka teraz podejrzanego i motywu szokującego morderstwa.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.