Cudzoziemcy kłócą się o hałas w mieszkaniu, a kończą się uściskami

Phuket -

Rosjanin wezwał policję turystyczną po tym, jak Amerykanin przeszkadzał mu w kondominium w Phuket, który, jak twierdzi, nieustannie przeszkadzał i powodował hałas.

Policja Turystyczna Phuket powiedziała Phuket Express w czwartek (15 czerwca), że została powiadomiona przez Rosjanina, który przebywał w kondominium w Phuket, o Amerykaninie, który przebywał w pobliżu swojego pokoju w tym samym kompleksie i rzekomo użył lasera, aby wycelować w jego oczy prawie codziennie. Amerykanin powiedział mu również niegrzeczne słowa i zawsze włączał głośną muzykę i przeszkadzał innym w kondominium, twierdził Rosjanin.

Policja turystyczna w Phuket rozmawiała z Amerykaninem, który przyznał, że zrobił to, o czym poinformował Rosjanin.

Phuket Express zauważył, że nie wspomniano, dlaczego Amerykanin to zrobił.

Amerykanin przeprosił Rosjanina, zanim obaj podali sobie ręce i przytulili się.

Phuket Express zauważył, że nazwiska obu mężczyzn i kondominium nie zostały ujawnione przez policję turystyczną Phuket ze względu na ich prywatność.

=======================

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.