Ogień niszczy nocą łóżka na plaży Patong – WIDEO

Patong –

Tajemniczy pożar zniszczył w ciągu nocy dziesiątki łóżek plażowych na plaży Patong.

Policja Turystyczna Phuket powiedziała Phuket Express, że po północy 19 czerwcath zostali powiadomieni o pożarze na Patong Beach w pobliżu Banana Walk. Policja Turystyczna Phuket i strażacy z Patong szybko przybyli na miejsce zdarzenia z jednym wozem strażackim.

Ogień został znaleziony mocno płonący na stosie łóżek plażowych. Uszkodzona została również pobliska duża skrzynka elektryczna, co spowodowało awarię prądu w pobliskim obszarze wzdłuż plaży. Pożar został ostatecznie ugaszony i nie ma informacji o poszkodowanych.

Dokładna przyczyna pożaru jest wciąż badana od czasu prasy.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.