Lotnisko Phuket zorganizuje ćwiczenia na pełną skalę: PEMEX 2023

Phuket -

Lotnisko Phuket ogłosiło, że przeprowadzi ćwiczenie na pełną skalę: PEMEX 2023.

Międzynarodowy port lotniczy Phuket ogłoszono w poniedziałek (19 czerwca).th), że pełny plan awaryjny o nazwie Full-Scale Exercise: PEMEX 2023 odbędzie się jeszcze w tym tygodniu. Ćwiczenia będą obejmowały scenariusz szkolenia z zakresu bezpieczeństwa strzelanin publicznych.

Ćwiczenie odbędzie się na drugim piętrze terminala krajowego, międzynarodowego lotniska w Phuket od godziny 10:00 w ten piątek (23 czerwcard), jeden.

Międzynarodowe lotnisko w Phuket prosi o współpracę osoby znajdujące się wewnątrz terminalu, aby NIE robić żadnych zdjęć ani nie nagrywać filmów z ćwiczenia, ponieważ publiczność na zewnątrz może nie zrozumieć, że ćwiczenie jest tylko szkoleniem, a nie prawdziwym incydentem.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.