Rosyjski turysta ranny po kłótni z pracownikiem baru na Bangla Road w Patong na Phuket

Patong-

Turystka z Rosji odniosła niewielkie obrażenia po tym, jak podobno wdała się w kłótnię z pracownikiem w miejscu rozrywki na Bangla Road w Patongu. Szczegóły są jednak ograniczone.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że w miniony weekend została powiadomiona przez rosyjską turystkę, której nazwisko zostało utajnione na jej prośbę, że została rzekomo zaatakowana przez pracownika w miejscu rozrywki na Bangla Road. Nazwa miejsca została również wstrzymana przez policję Patong, powołując się na trwające dochodzenie.

Organy ścigania przybyły na miejsce zdarzenia w dniu incydentu, a pracownik baru, którego nazwisko również zostało utajnione, na miejscu powiedział policji turystycznej w Phuket, że turystka z Rosji kłóciła się z nią słownie, co przerodziło się w małą kłótnię fizyczną. Policja nie ujawniła więcej szczegółów, jednak obie zaangażowane strony zostały przewiezione na komisariat policji w Patong w celu dalszego przesłuchania.

To z pewnością nie pierwszy przypadek, gdy turysta wpada w tarapaty w barach, jako podobna sytuacja odbył się w Pattaya w ten weekend z innym rosyjskim turystą. W tej sytuacji okazało się jednak, że inny klient zaatakował turystę.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.