AKTUALIZACJA: Policja przypomina opinii publicznej o czasach zakazu dla dużych pojazdów na wzgórzu Patong

Patong –

Policja przypomniała opinii publicznej o zakazie wjazdu dużych pojazdów na Patong Hill po tym okresie dwie osoby zginęły po tym, jak kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w pickupa.

Nasza poprzednia historia:

Nagranie z monitoringu pokazuje, że ciężarówka straciła panowanie nad pojazdem, schodząc ze wzgórza, zanim uderzyła w pickupa, który wjeżdżał na wzgórze.

Teraz aktualizacja:

Policja Patong wydała przypomnienie o zarządzeniu prowincji, które zostało wydane 21 grudnia ubiegłego roku. Duże pojazdy (duże ciężarówki i autobusy) są zakazane od 6:00 do 9:00 i od 4:00 do 10:00 na Patong Hill.

Tragiczny wypadek był głównym tematem dyskusji w tajskich mediach społecznościowych.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.