AKTUALIZACJA: Dwóch sprzedawców na plaży Paradise Beach ostrzegło, że palenie marihuany może być uciążliwe dla społeczeństwa

Phuket -

Dwóch sprzedawców plażowych zostało ostrzeżonych przez policję w Phuket po tym, jak dwóch tajlandzkich turystów, którzy odwiedzili Paradise Beach, przyznało się policji, że zgodzili się palić marihuanę podarowaną im przez sprzedawców plażowych.

Nasza poprzednia historia:

Dwóch turystów przyznało się policji, że obaj zgodzili się sami palić marihuanę, NIE będąc namawiani ani zmuszani przez tych sprzedawców.

Teraz aktualizacja:

Szef policji w Karon, podpułkownik Chana Sutthimart, powiedział Phuket Express we wtorek (20 czerwca)th), że dwaj sprzedawcy plażowi zidentyfikowani jako pan Sophon, lat 44, i pan Komsan, lat 42, zostali zabrani na komisariat policji w Karon. Zostali poinformowani, że palenie marihuany w miejscach publicznych może stać się uciążliwością publiczną. Jeśli ktoś je zgłosi, może stanąć przed sądem i zostać uwięziony na okres do trzech miesięcy lub ukarany grzywną w wysokości do 25,000 XNUMX bahtów lub jedno i drugie.

Obaj obiecali policji Karon, że w przyszłości nie będą palić marihuany na plaży ani w miejscach publicznych.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.