Kandydat na premiera partii Pheu Thai Paetongtarn zarażony Covid-19

Tajlandia -

Kandydatka na premiera partii Pheu Thai Paetongtarn „Ung Ing” Shinawatra, córka byłego premiera Thaksina Shinawatry, został po raz drugi zakażony COVID-19.

Ung Ing opublikowała na swoim osobistym Instagramie w środę (21 czerwca).st). Stwierdza: „Od niedzieli (18 czerwca) boli mnie gardłoth). Od tego czasu codziennie przeprowadzałem test ATK, ale dzisiaj uzyskałem wynik pozytywny. Mam nadzieję, że dwójka moich dzieci nie jest zarażona”.

Media TPN zauważyły, że to już drugi raz, kiedy Ung Ing został zarażony Covid-19. Tego popołudnia miała odbyć osobiste seminarium ze swoją partią polityczną, ale teraz nie może wziąć w nim udziału.

Tymczasem nie jest jedynym znanym tajskim politykiem, który uzyskał dziś pozytywny wynik testu.

Czekający premier i lider partii Move Forward Pita Limjaroenrat został po raz trzeci zarażony COVID-19.

Oryginalna wersja tego artykułu ukazała się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN National News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.