Soi Romanee w Phuket w Tajlandii zajmuje 19. miejsce wśród 20 najpiękniejszych ulic świata

KOMUNIKAT PRASOWY:

Seasia.Stats, serwis informacyjny z Azji Południowo-Wschodniej, wybrał „20 najpiękniejszych ulic świata” z mnóstwem pastelowych kolorów, unikalnymi detalami architektonicznymi i tymi najbardziej urokliwymi.

Soi Romanee w Phuket w Tajlandii zajęło 19. miejsce, dzięki pięknu starych kolonialnych budynków w stylu chińsko-portugalskim, artystycznie udekorowanych jasnymi kolorami.

Wiele z nich zostało przekształconych w kawiarnie, sklepy z pamiątkami i pensjonaty, a niektóre nadal pełnią funkcję mieszkalną. Wszystko to sprawia, że ​​Soi Romanee jest zatem zawsze tętniącym życiem i przyjemnym miejscem do spędzenia czasu.

ŹRÓDŁO: PRD

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.