36-letni Hiszpan z czerwonym mandatem Interpolu aresztowany na lotnisku w Phuket

Phuket -

36-letni Hiszpan z czerwonym zawiadomieniem Interpolu przeciwko jego nazwisku został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket po przylocie z Singapuru.

Phuket Immigration powiedział Phuket Express, że w czwartek (22 czerwcand) oni i Centralne Biuro Śledcze (CIB) aresztowali 36-letniego Hiszpana, który przyleciał na międzynarodowe lotnisko Phuket z Singapuru. Został zatrzymany w międzynarodowym terminalu przylotów.

Hiszpan jest poszukiwanym podejrzanym w swoim kraju i ma czerwone zawiadomienie Interpolu za domniemane seryjne oszustwo z udziałem wielu milionów bahtów i wielu ofiar w Hiszpanii. Phuket Express zauważył, że jego nazwisko nie zostało ujawnione przez Phuket Immigration.

To nie pierwsze niedawne aresztowanie na międzynarodowym lotnisku w Phuket Kazachstan, który próbował opuścić Tajlandię, został niedawno aresztowany za domniemane usiłowanie zabójstwa rosyjskiego biznesmena na Phuket. Odrzucił wszystkie zarzuty.

W kwietniu, Tajka została aresztowana na międzynarodowym lotnisku w Phuket za rzekomy przemyt milionów bahtów w kokainie.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.