Lotnisko Phuket organizuje ćwiczenia awaryjne na pełną skalę

Phuket -

Na lotnisku Phuket odbyło się pełne ćwiczenie awaryjne: PEMEX 2023.

Międzynarodowy port lotniczy Phuket przeprowadził pełny plan awaryjny o nazwie Ćwiczenia na pełną skalę: PEMEX 2023 w piątek (24 czerwca)th). Wiertło zostało oficjalnie rozpoczęte przez wicegubernatora Phuket, Arnuparpa Rodkhwana Yodrabama. Ćwiczenia odbywały się na drugim piętrze Terminala Krajowego.

Ćwiczenia obejmowały ratowanie ocalałych, aktywne szkolenie strzelców, sabotaż, podpalenie, zakładników i scenariusze szkolenia w zakresie bezpieczeństwa podczas masowych strzelanin.

Międzynarodowe lotnisko w Phuket poprosiło o współpracę publiczność wewnątrz terminala, aby NIE robić żadnych zdjęć ani nie nagrywać filmów z ćwiczenia, ponieważ publiczność na zewnątrz może nie zrozumieć, że ćwiczenie było tylko szkoleniem, a nie prawdziwym incydentem.

Osoby widoczne na tych zdjęciach to wszyscy aktorzy i personel ratunkowy wraz z policją, strażą pożarną i personelem lotniska.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.