Bezgłowe męskie ciało bez obu rąk znaleziono unoszące się w pobliżu wysp Phi Phi

Krabi –

Ciało mężczyzny bez głowy i dłoni zostało znalezione unoszące się w pobliżu wysp Phi Phi w Krabi.

Policja morska Krabi powiedziała Phuket Express, że zostali powiadomieni o makabrycznym znalezisku w miniony weekend przez personel Parku Narodowego Hat Nopparat Thara – Mu Ko Phi Phi.

Pierwsi ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia około 500 metrów na zachód od wyspy Phi Phi Lay. Ciało mężczyzny zaczynało się rozkładać, brakowało mu głowy i rąk. Na jednym z jego ramion znaleziono tatuaże z napisami „Ojciec” i „Matka”.

Policja uważa, że ​​mężczyzna zmarł co najmniej pięć dni przed znalezieniem jego ciała i był pochodzenia azjatyckiego. Jego przyczyna śmierci i tożsamość jest badana przez odpowiednie władze.

To nie pierwsze ciało, które niedawno odkryto unoszące się na wodach Tajlandii.

Zaledwie kilka tygodni przed lokalny rybak został znaleziony martwy unoszący się w morzu w pobliżu Thalang, co policja uznała za wypadek podczas samodzielnego łowienia.

W zeszłym miesiącu rosyjski turysta został znaleziony martwy w morzu w pobliżu Patong po tym, jak rzekomo został zrzucony z nóg przez falę i zmyty podczas robienia selfie.

W marcu tego roku Rumun, który zaginął podczas nurkowania i którego władze szukały przez prawie dwa miesiące, został znaleziony martwy w morzu.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.