Podejrzany rzekomo kradnie milion bahtów z domu cudzoziemca w Thalang

Thalang –

Podejrzani rzekomo ukradli milion bahtów w gotówce z domu cudzoziemca w Thalang.

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o incydencie w miniony weekend. Złodziej włamał się do domu niezidentyfikowanego cudzoziemca na osiedlu w Sakoo.

Podejrzany rzekomo ukradł markowy zegarek i gotówkę o wartości około 25,000 XNUMX euro. Złodziej odjechał z gotówką i przedmiotami wartymi łącznie milion bahtów. Policja nadal poszukuje podejrzanego (podejrzanych).

To z pewnością nie pierwszy przypadek kradzieży w ostatnim czasie w Phuket.

Wcześniej w tym miesiącu, złodziej pochodzący z Yala został aresztowany w Phuket za siedem lokalnych kradzieży.

W wirusowej historii złodziej próbował włamać się do banku i nie udało mu się, zamiast tego wybrał pobliską piekarnię na Starym Mieście w Phuket.

W innej wirusowej historii, nielegalny taksówkarz ukradł SUV cudzoziemca i został aresztowany.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.