Ciało podobno znaleziono w pobliżu wyspy w Krabi

Krabi –

Podobno znaleziono ciało unoszące się w pobliżu wyspy na Krabi, ale według czasu prasowego urzędnikom nie udało się odzyskać zmarłego.

Dowództwo Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii poinformowało Phuket Express, że w poniedziałek rano (26 czerwca) zostało powiadomione o zwłokach od kapitana łodzi rybackiej w pobliżu wyspy Lanta.th).

Wypłynęli w morze dwiema łodziami, ale silne fale utrudniały akcję poszukiwawczą i ratunkową. Zgłoszone położenie ciała znajdowało się daleko od pobliskiego lądu, a ze względu na trudne warunki panujące w oceanie poszukiwania zostały wstrzymane.

To nie pierwsze ciało odkryte w ostatnim czasie na wodach Tajlandii, a jedno z nich znaleziono w makabrycznym stanie w miniony weekend również w Krabi.

Ciało mężczyzny bez głowy i dłoni zostało znalezione unoszące się w pobliżu wysp Phi Phi w Krabi.

Zaledwie kilka tygodni przed lokalny rybak został znaleziony martwy unoszący się w morzu w pobliżu Thalang, co policja uznała za wypadek podczas samodzielnego łowienia.

W zeszłym miesiącu rosyjski turysta został znaleziony martwy w morzu w pobliżu Patong po tym, jak rzekomo został zrzucony z nóg przez falę i zmyty podczas robienia selfie.

W marcu tego roku Rumun, który zaginął podczas nurkowania i którego władze szukały przez prawie dwa miesiące, został znaleziony martwy w morzu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.