Sedan wpada na wielu sprzedawców żywności w Patongu

Patong –

Jedna osoba została ranna po tym, jak sedan uderzył w wielu sprzedawców żywności w Patongu.

Ratownicy powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o wypadku we wtorek rano (27 czerwca).th) na Phra Metta Road w Patongu. Przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć dwóch sprzedawców żywności z przyczepą boczną do motocykli. Jeden znajdował się na chodniku, a drugi na poboczu.

Uszkodzony sedan został znaleziony w pobliżu. Mężczyzna kierujący odniósł kilka obrażeń i został przewieziony do szpitala Patong. Jego nazwisko, wiek i narodowość nie zostały zidentyfikowane przez ratowników.

Niedawno w Patongu doszło do kolejnego podobnego wypadku drogowego.

Kierowca doznał obrażeń po tym, jak jego minivan uderzył w słup energetyczny i sklep w Patong. W sumie w zdarzeniu uszkodzonych zostało osiem pojazdów.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.