AKTUALIZACJA: Nakazano zamknięcie na pięć lat dwóch klubów nocnych w Kathu po nalocie

Katu –

Po niedawnym nalocie wydano nakazy zamknięcia dwóch klubów nocnych w Kathu.

Nasza poprzednia historia:

Urzędnicy z Departamentu Administracji Prowincji (DOPA) kierowani przez Pana Naronga Thipsiriego i policję Kathu dokonali nalotu na dwa kluby nocne „Ratree Club” i „Maha Nakhon Phuket” o godzinie 3:30 rano w czwartek (1 czerwcast) wczesnym rankiem. Oba kluby nocne znajdują się na skrzyżowaniu Kathu.

Pięciu wyższych rangą policjantów z Kathu, w tym szef, zostało przeniesionych po tym, jak dokonano nalotu na dwa nielegalne kluby nocne w Kathu za rzekome otwarcie ponad ustawowymi godzinami zamknięcia i umożliwienie nieletnim wstępu na miejsce.

Szef dystryktu Kathu został przeniesiony na szefa dystryktu Chang Klang w Nakhon Si Thammarat.

Teraz aktualizacja:

W poniedziałek (26 czerwca)th) w nocy zespół z biura dystryktu Kathu złożył zamówienia w dwóch popularnych wcześniej klubach nocnych „Ratree Club” i „Maha Nakhon Phuket” w Kathu.

Oba zarządzenia zostały wydane przez wicegubernatora Phuket, Amnouya Pinsuwana. Nakazy stwierdzają, że „Ratree Club” i „Maha Nakhon Phuket” zostały zamknięte na pięć lat. Zamówienie obowiązuje od 26 czerwcath, 2023 do tej samej daty w 2028 roku.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.