„Regionalny festiwal OTOP” trwa obecnie w mieście Phuket

Phuket -

Coroczny „Regionalny Festiwal OTOP”, który potrwa do 2 lipcand Oczekuje się, że w Saphan Hin w mieście Phuket wygeneruje co najmniej 30 milionów bahtów.

Festiwal został oficjalnie zainaugurowany w poniedziałkowy wieczór (27 czerwca).th) pod przewodnictwem dyrektora generalnego Departamentu Rozwoju Społeczności, pana Aunsit Sampantarat i gubernatora Phuket, Naroonga Woociewa. Festiwal trwa od 26 czerwcath do lipca 2nd, 2023. Pan Aunsit powiedział Phuket Express, że festiwal ma na celu pobudzenie OTOP (One Tambon/Village One Product) i regionalnej gospodarki.

W tym roku kampania nosi tytuł „Mądrość i Innowacja”. W klimatyzowanej kopule znajduje się ponad 300 sklepów sprzedających lokalne produkty i żywność z obszarów regionalnych w całej Tajlandii. Występy na żywo są również obecne każdego wieczoru na scenie. Oczekuje się, że festiwal wygeneruje co najmniej 30 milionów bahtów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.