Członek załogi łodzi podobno zaginął w pobliżu wyspy na Phuket

Phuket -

Podobno członek załogi łodzi zaginął po tym, jak wypadł z łodzi rybackiej w pobliżu wyspy Racha Yai.

Dowództwo Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii poinformowało Phuket Express, że w środę (28 czerwca) skontaktowała się z nimi łódź rybacka.th) popołudnie. Zgłosili urzędnikom, że członek załogi łodzi wypadł z łodzi, gdy łódź znajdowała się w pobliżu wyspy Racha Rai.

Nazwisko członka załogi łodzi to pan Chanarong Thonglam, obywatel Tajlandii, lat 37, który jest mechanikiem łodzi. Kapitan łodzi rybackiej wysłał prośbę do innych pobliskich łodzi rybackich o pomoc w poszukiwaniach, ale nie udało im się go zlokalizować.

W chwili obecnej poszukiwania trwają, ale pogoda w Phuket i południowej Tajlandii jest nadal trudna.

Tajski Departament Meteorologiczny (TMD) ostrzegł przed deszczem i możliwymi gwałtownymi powodziami w północnej i północno-wschodniej części Tajlandii, a także silnymi falami na Morzu Andamańskim na południu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.