Oficjalny Phuket ostrzega przed fałszywą stroną rzecznika praw obywatelskich Phuket na Facebooku

Phuket -

Urzędnik z Phuket ostrzegł przed fałszywą stroną rzecznika na Facebooku, która twierdzi, że jest prawnikiem udzielającym porad prawnych.

Urzędnicy wydali ostrzeżenie w poniedziałek (27 czerwca).th). Twierdzą, że istnieje fałszywa strona na Facebooku, która twierdzi, że jest Rzecznikiem Praw Obywatelskich w Phuket (Centrum Damrong Dhamma). Administrator strony podał się za prawnika, który udziela porad, ale za pieniądze.

Phuket Express zauważył, że Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich lub Centrum Damrong Dhamma to biura rządowe, które podlegają Ministerstwu Spraw Wewnętrznych. To biuro zapewnia BEZPŁATNĄ pomoc osobom, które składają skargi dotyczące wszystkiego, co do których uważają, że nie otrzymały sprawiedliwości. Takie biuro ma każde województwo.

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich w Phuket (Damrong Dhamma Centre) potwierdziło, że nie udziela pomocy za pośrednictwem żadnej strony na Facebooku. Nie mają żadnych prawników-wolontariuszy w biurze, ani polityki żądania pieniędzy lub czegokolwiek w zamian od osób składających skargi.

Osoby chcące złożyć reklamację prosimy o kontakt:

E-Mail: [email chroniony] or

Wejdź do Centrum administracyjnego Phuket (New Provincial Hall) na Tha Kreang Road w Talad Nuea, Phuket Town lub

Zadzwoń: 076-213203 | Infolinia 1567 24 godziny na dobę

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.