Para z Korei Południowej z obywatelstwem amerykańskim znaleziona martwa w Phuket

Phuket -

Para z Korei Południowej, która również miała podwójne obywatelstwo amerykańskie, została znaleziona martwa na łóżku w hotelu w Thalang wraz z dwiema strzykawkami.

Policja Cherng Talay powiedziała Phuket Express, że zostali powiadomieni o ciałach w czwartek (29 czerwca)th) w hotelu w Cherng Talay. Przybyli na miejsce zastali dwa ciała leżące na łóżku, 63-letniego mężczyznę i 66-letnią kobietę. Obaj byli pierwotnie Koreańczykami z południa, ale uzyskali obywatelstwo amerykańskie.

Na ich osobie ani w pomieszczeniu nie znaleziono żadnych śladów walki lub walki. Dwie strzykawki znaleziono obok płynnych leków w dwóch butelkach. Na stole znaleziono list napisany po angielsku. List zawierał podziękowania dla kogoś, kto się nimi zaopiekował i przeprosiny dla hotelu.

Policja uważa, że ​​zmarli co najmniej sześć godzin przed znalezieniem ich ciał. Na tym etapie policja uważa, że ​​było to samobójstwo. Trwa jednak sekcja zwłok, która ma ustalić dokładną przyczynę ich śmierci.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ma depresję, zwróć się o pomoc. Pattaya News sugeruje Samarytanów z Tajlandii, do których można dotrzeć tutaj:

https://www.facebook.com/Samaritans.Thailand/

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.