Motocyklista w Thalang zabity przez kierowcę potrąconego i uciekającego

Thalang –

Motocyklista zmarł po potrąceniu przez samochód w Thalang. Kierowca nie zatrzymał się i uciekł z miejsca zdarzenia, ale część samochodu została pozostawiona, co pozostawiło wskazówkę dla policyjnych śledczych.

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku o godzinie 5:40 rano w sobotę (1 lipca).st) w Baan Para, Pa Klok. Policja, służby ratownicze i Phuket Express przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony motocykl leżący na drodze.

Jeźdźca, 57-letniego Samparda Waree z Thalang, znaleziono nieprzytomnego w pobliżu. Został przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie po przybyciu stwierdzono zgon.

Na miejscu znaleziono część toyoty. Policja sprawdza nagrania z kamer CCTV, aby znaleźć podejrzany pojazd i kierowcę w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.