Lotnisko Phuket potwierdza, że ​​schody ruchome są bezpieczne

Phuket -

Międzynarodowy port lotniczy Phuket sprawdził ponad 30 schodów ruchomych i potwierdził, że wszystkie są bezpieczne.

Nasze poprzednie historie:

Pasażerka międzynarodowego lotniska Don Mueang straciła dolną nogę po tym, jak upadła i utknęła w ruchomym chodniku w czwartek rano

Niedawno ujawniono, że młody chłopiec odniósł obrażenia po tym, jak jego stopa utknęła w ruchomym chodniku na międzynarodowym lotnisku Don Mueang.

Teraz aktualizacja:

Dyrektor międzynarodowego lotniska w Phuket, pan Monchai Tamod, wraz z odpowiednimi ekspertami sprawdził schody ruchome na lotnisku. Pan Monchai powiedział Phuket Express, że na lotnisku jest łącznie 27 wind i 31 schodów ruchomych. Wszystkie są sprawdzane w okresach miesięcznych i rocznych. „Zawsze martwimy się o bezpieczeństwo na lotnisku. Lotnisko spełniło wszystkie niezbędne standardy bezpieczeństwa”.

Tymczasem eksperci, którzy sprawdzili schody ruchome i windy, powiedzieli Phuket Express, że wszystkie schody ruchome na lotnisku to nowe typy, które zostały ulepszone pod względem bezpieczeństwa, zwłaszcza dzięki dodaniu cenzorów bezpieczeństwa. Jeśli coś się zablokuje, natychmiast się zatrzymają.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.