Phuket ostrzega przed kolejnymi ulewnymi deszczami, silnym wiatrem i falami

Phuket -

Południowe Centrum Meteorologiczne (Zachodnie Wybrzeże) wydało w sobotę (1 lipca) ostrzeżenie przed ulewnymi deszczami, silnym wiatrem i falami dla obszaru Andamanów, w tym dla Phuket.

Od lipca 1st do lipca 2nd, 2023 silny południowo-zachodni monsun panuje nad Morzem Andamańskim i południowo-zachodnim wybrzeżem Tajlandii. W niektórych regionach może to spowodować ulewne deszcze. Dotknięte obszary to Ranong, Phang Nga, Phuket, Krabi, Trang i Satun. Ludzie powinni być świadomi możliwych trudnych warunków pogodowych.

Fale na Morzu Andamańskim mają do trzech metrów wysokości i ponad trzy metry w obszarach burzowych. Wszystkie statki powinny postępować ostrożnie i unikać obszarów burzowych. Małe łodzie należy trzymać na lądzie.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.