Pickup rozbija się o dom w Thalang, kierowca błaga, by nie wzywać policji

Thalang –

Pick-up wjechał w dom w dzielnicy Thalang.

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku o godzinie 2:00 w sobotę (1 lipca) na drodze Don Jom Tao w dzielnicy Thep Krasattri. Policja i Phuket Express przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzoną ciężarówkę, która uderzyła w dom.

Straty materialne były znaczne, ale nikt nie został ranny.

Właścicielka domu, 40-letnia Napaphon Khaothong, powiedziała The Phuket Express, że kierowca powiedział jej, że miał wcześniej wypadek drogowy pod wpływem alkoholu. Nie chciał dzwonić na policję i chciał rozwiązać sytuację osobiście z właścicielem domu, ponieważ obawiał się, że tym razem może trafić do więzienia na znaczny okres czasu.

Jednak kierowca, który został zidentyfikowany jako pan Kieat, zgodził się później pozwolić Napaphon wezwać policję, ponieważ odmówiła zajęcia się tą sytuacją i poważnymi szkodami prywatnie. Następnie został przewieziony na komisariat policji w Thalang.

Jego dokładne zarzuty i to, czy przekraczał prawny limit alkoholu we krwi, nie zostały ujawnione przez policję Thalang.

Całkowity koszt szkód w domu Napaphona wciąż był zestawiony w tabeli od czasu publikacji prasy.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.