Wideo przedstawiające nietrzeźwych zagranicznych turystów podczas bójki w Phuket staje się wirusowe w mediach społecznościowych – WIDEO

Phuket -

Policja Turystyczna w Phuket wydała oświadczenie po tym, jak wideo z zagranicznymi turystami, którzy najwyraźniej walczyli, stało się wirusowe w mediach społecznościowych.

Dowódca policji prowincji Phuket, generał dywizji Sermphan Sirikong, powiedział Phuket Express, że policja miasta Phuket została powiadomiona o incydencie o godzinie 10:50 w czwartek, 29 czerwca. Incydent miał miejsce na Montri – Phang Nga Road, w pobliżu urzędu pocztowego na Starym Mieście w Phuket, Talad Yai. Anonimowa osoba, która wezwała policję, powiedziała, że ​​grupa nietrzeźwych turystów walczyła fizycznie o nieznany problem.

Policja turystyczna Phuket i policja miejska Phuket szybko udały się na miejsce zdarzenia, zanim porozmawiały z grupą turystów, o których mowa. Niezidentyfikowana grupa obcokrajowców powiedziała policji, że jeden z ich znajomych odmówił powrotu do hotelu, mimo że był zbyt pijany. Ludzie, którzy widzieli to zdarzenie, myśleli, że walczą. Jednak zagraniczni turyści twierdzili, że nie było prawdziwej bójki i była to tylko „przyjazna”, ale „porywająca” dyskusja między partnerami.

Zagraniczni turyści dziękowali policji przed odejściem. Policja w Phuket postanowiła nie wnosić żadnych zarzutów prawnych i poinformowała opinię publiczną, że nikt nie został ranny ani nie jest zagrożony.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.