Aplikacja mobilna Bangkok Bank nadal ma powszechne problemy, które frustrują klientów

Tajlandia-

Aplikacja Bangkok Bank Mobile miała wiele problemów w pierwszy weekend lipca 2023 r., co frustrowało klientów.

Problemy zaczęły się wczoraj, 1 lipca, kiedy wielu użytkowników ciągle zgłaszało, że nie może się połączyć i zamiast tego robi zdjęcie kobiety kłaniającej się i przepraszającej za niedogodności. To spowodowało, że ludzie nie byli w stanie przesyłać pieniędzy ani płacić za towary i usługi w pracowity weekend, kiedy wiele osób podróżuje.

Bangkok Bank przeprosił za problem i powiedział, że był to błąd komunikacji między urządzeniami, nad którymi pracowali. Nie dostarczono jednak dogłębnego wyjaśnienia ani dokładnego terminu, kiedy zostanie to naprawione.

Problem spowodował awarie banków na Twitterze przez cały weekend i od dzisiaj, 2 lipca 2023 r., wielu użytkowników nadal zgłasza błędy połączenia. Niektórzy użytkownicy zgłaszali również problemy z bankomatami i stwierdzili, że dzieje się to od piątku 30 czerwca.

Przedstawiciele banku Bangkok Bank twierdzą, że nadal badają problemy i dziękują swoim klientom za cierpliwość, jednocześnie przepraszając za niedogodności.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.