Ciało Australijczyka znalezione na Morzu Krabi

Krabi –

Ciało 58-letniego Australijczyka znaleziono unoszące się na morzu w Ao Nang.

Policja z Ao Nang powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona przez pracownika Parku Narodowego Hat Nopparat Thara Mu-Ko Phi Phi o szokującym incydencie w poniedziałek rano (3 lipcard). Najpierw ciało znalazł lokalny rybak.

Oni i policja morska Krabi przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć ciało mężczyzny. Nie znaleziono na nim żadnych ran, a policja uważa, że ​​mężczyzna zmarł co najmniej sześć godzin przed znalezieniem jego ciała.

W torbie, którą miał przy sobie mężczyzna, znaleziono paszport i kartę hotelową. Ciało zostało później zidentyfikowane przez policję jako 58-letni Australijczyk, którego nazwisko zostało utajnione przez media TPN w oczekiwaniu na kontakt z rodziną i ambasadą. W Krabi przebywał od 28 czerwcath ubiegłego miesiąca i miał wrócić do kraju w poniedziałek (3 lipca).rd). Phuket Express ukrywa jego nazwisko w oczekiwaniu na powiadomienie ambasady i rodziny.

Okoliczności, które doprowadziły do ​​jego śmierci, są nadal przedmiotem oficjalnej oceny.

To nie pierwsze martwe ciało znalezione niedawno w Krabi, Australijczyk robi trzy w ciągu kilku tygodni.

Ciało mężczyzny bez głowy i dłoni zostało znalezione unoszące się w pobliżu wysp Phi Phi w Krabi.

Podobno znaleziono ciało unoszące się w pobliżu wyspy na Krabi, ale według czasu prasowego urzędnikom nie udało się odzyskać zmarłego.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.