Zagraniczny kierowca poważnie ranny po wypadku ciężarówki w Kathu

Katu –

Zagraniczny kierowca odniósł poważne obrażenia po tym, jak pickup uderzył w słup energetyczny w Kathu.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w poniedziałek po południu (3 lipca).rd) na Phra Phuket Kaew Road w Kathu. Oni i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzoną ciężarówkę wbitą w słup energetyczny na pasie centralnym.

Kierowca został zidentyfikowany jako MR. CRAIG BRADLEY SHANTZ, 48 lat (nie podano jego narodowości) i doznał poważnego urazu klatki piersiowej w wyniku zderzenia. Został przewieziony do pobliskiego szpitala. Tymczasem policja Kathu kontynuuje dochodzenie, aby ustalić dokładną przyczynę wypadku.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.