Kierowca minivana rzekomo grozi zagranicznemu pasażerowi żelaznym prętem na Starym Mieście w Phuket

Phuket -

Kierowca minivana rzekomo groził zagranicznemu pasażerowi żelaznym prętem na Starym Mieście w Phuket.

Klip wideo z incydentu stał się popularny w mediach społecznościowych i można go zobaczyć TUTAJ W niedzielne popołudnie (2 lipca brnd). Według nagrania, niezidentyfikowany kierowca wysiadł z minivana, który był zaparkowany w pobliżu kawiarni na Rassada Road w Talat Yai na Starym Mieście w Phuket.

Kierowca trzymał żelazny pręt, kiedy wysiadł z minivana. Zagraniczny pasażer, którego obywatelstwo i nazwisko nie zostały ujawnione prasie, wyszedł z minivana z bagażem. Kierowca miał zamiar uderzyć cudzoziemca ręką i barem, ale cudzoziemiec odszedł.

Incydent nie zakończył się od razu i wydawało się, że kierowca minivana dwukrotnie próbował zaatakować obcokrajowca. Jednak w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Nie podano, dlaczego kierowca minivana był zły i chciał zaatakować pasażera.

Zastępca szefa miasta Phuket, podpułkownik Kamalart Niyomket, powiedział Phuket Express. Kierowca minivana zostanie przesłuchany w poniedziałek (3 lipca).rd), o zdarzeniu.

Miejmy nadzieję, że w tym momencie The Phuket Express będzie w stanie odpowiedzieć na więcej nieznanych pytań dotyczących incydentu, który stał się wirusowy w mediach społecznościowych i według policji miasta Phuket może poważnie zaszkodzić pozytywnemu wizerunkowi turystyki na Phuket.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.