Policja w Phuket zatrzymuje samochody dla pytona – WIDEO

Phuket -

Policja drogowa w Phuket zatrzymała pojazdy, aby pyton mógł przejść przez ulicę.

W poniedziałek rano (3 lipca brrd), policja drogowa Thalang wykonywała swoje regularne obowiązki na drodze Thep Krasattri w pobliżu pomnika bohaterek.

Zobaczyli, że przez drogę przechodzi dwumetrowy pyton. Policja drogowa zasygnalizowała zatrzymanie się pojazdów poruszających się po drodze, aby pyton mógł przejść przez jezdnię bez zmiażdżenia.

Łapacze węży z Kusoldharm Rescue Foundation zostali wezwani na miejsce zdarzenia, aby złapać pytona. Pyton został później bezpiecznie wypuszczony z powrotem do pobliskiego lasu. The klips radzi sobie bardzo dobrze w mediach społecznościowych, zauważa The Phuket Express.

 

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.