Kobieta aresztowana za sprzedaż fajerwerków na plaży Patong

Patong –

Kobieta została aresztowana za sprzedaż fajerwerków na Patong Beach.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że w miniony weekend aresztowali niezidentyfikowaną kobietę w pobliżu Banana Walk na Patong Beach. Zabrano jej cztery laski fajerwerków. Została zabrana na komisariat policji w Patong za sprzedaż fajerwerków bez pozwolenia.

Nie był to pierwszy niedawny problem z nielegalną sprzedażą fajerwerków w Patongu, o czym pisaliśmy poniżej.

Pływające latarnie i fajerwerki zostały przejęte na plaży Patong po skargach.

Gmina Patong ostrzegła opinię publiczną, że żadne fajerwerki ani pływające latarnie nie są dozwolone na żadnym wydarzeniu, chyba że urzędnicy Patong udzielą specjalnej zgody, a kara jest surowo egzekwowana.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.