Samui wita pierwszy bezpośredni lot z Hongkongu po trzech latach

FOTO: DailyNews

Samui, Surat Thani –

Samui powitał pierwszy bezpośredni lot z Hongkongu po wstrzymaniu lotów trzy lata temu.

Urzędnicy Urzędu Turystyki Tajlandii (TAT) powitali pierwszy bezpośredni lot z Hongkongu liniami Bangkok Airways na międzynarodowym lotnisku Samui w miniony weekend. Łącznie samolotem przyleciało 113 pasażerów.

Loty z Hongkongu zostały wstrzymane na trzy lata podczas pandemii Covid-19. Linie lotnicze wróciły do ​​pracy, ponieważ wielu turystów z Hongkongu jest zainteresowanych odwiedzeniem wyspy Samui. Loty z Hongkongu do Samui iz Samui do Hongkongu są obsługiwane trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.