Kobieta aresztowana w Phuket z 50 zarejestrowanymi kartami SIM

Phuket -

27-letnia kobieta została aresztowana w Phuket z 50 zarejestrowanymi kartami SIM do telefonów komórkowych.

Policja Regionu 8 poinformowała Phuket Express, że w poniedziałek po południu (27 lipcard). Odebrano jej 50 zarejestrowanych kart SIM do telefonów komórkowych.

Aresztowanie nastąpiło po kolejnym incydencie z zeszłego miesiąca, kiedy policja dowiedziała się, że pani Bow wysłała ponad 1,000 zarejestrowanych kart SIM do Chiang Rai, Sa Kaeo i innych prowincji w pobliżu granicy z Tajlandią. Policja kontynuuje dochodzenie, aby dowiedzieć się, czy te karty SIM są wykorzystywane do jakichkolwiek działań przestępczych lub nielegalnych, na przykład oszustw w call center.

Pani Bow grozi oskarżenie o udostępnianie zarejestrowanych kart SIM do telefonów komórkowych innym osobom bez odpowiedniej identyfikacji.

Pani Bow nie wydała oświadczenia o aresztowaniu ani o tym, dlaczego miała karty.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.