Cudzoziemiec rzekomo próbuje sprzedać fałszywy złoty zegarek w Phuket

Phuket -

Cudzoziemiec rzekomo próbował sprzedać fałszywy złoty zegarek za 50,000 XNUMX bahtów w Thalang.

Policja z call center 191 została powiadomiona przez mieszkańca Phuket we wtorek (4 lipca).th). Osoba zaangażowana była cudzoziemcem, ale nikt nie zna jego narodowości, chociaż spekulowano, że może być Hindusem, Bangladeszem lub Pakistańczykiem. Podejrzany rzekomo próbował sprzedać fałszywy złoty zegarek miejscowym za 50,000 XNUMX bahtów, ale nikt nie chciał go kupić, ponieważ wyraźnie widzieli, że jest wykonany z fałszywego złota, pomimo nalegań mężczyzny, że jest autentyczny.

Policja Tha Chatchai podobno zlokalizowała cudzoziemca, o którym mowa, i kontynuuje dochodzenie, aby sprawdzić, czy cudzoziemiec próbował sprzedać fałszywy złoty zegarek jako oskarżony, czy nie. Mogą również sprawdzić, czy mężczyzna ma pozwolenie na pracę w celu sprzedaży towarów w Tajlandii, ponieważ pomimo powszechnej sprzedaży internetowej i osobistej przez obcokrajowców, technicznie rzecz biorąc, zgodnie z tajskim prawem jest to uważane za pracę, co jest nielegalne bez odpowiedniego pozwolenia na pracę.

Policja Tha Chatchai nie zidentyfikowała podejrzanego w The Phuket Express.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.