Chory żółw morski uratowany na plaży Patong

Patong –

Chory żółw morski został uratowany na Patong Beach.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że został powiadomiony o żółwiu morskim na plaży Patong we wtorek (4 lipca)th). Przybyli na plażę, aby znaleźć młodego żółwia morskiego Hawksbill.

Miał 34 centymetry długości, 29 centymetrów szerokości i ważył 2.7 kilograma. Żółw był słaby z kilkoma ranami na przedniej płetwie. Po dokładnym zbadaniu okazało się, że jego jelito jest zatkane. Żółw cierpiał na brak białka i otrzymał pomoc medyczną.

Oczekuje się, że żółw w pełni wyzdrowieje.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.