Złodzieje rzekomo ukradli ponad 2 miliony bahtów z willi Pool w Krabi  

ZDJĘCIE: MGR Online

Krabi –

Złodzieje rzekomo ukradli towary o wartości ponad 2 milionów bahtów z willi z basenem w Krabi. Właściciel zgłosił kradzież na policję pięć miesięcy temu, ale podejrzani nadal uciekają.

Pani Khwansurat Beger, lat 32, z Surat Thani, właścicielka willi z basenem w Ao Nang, złożyła skargę do biura Rzecznika Praw Obywatelskich w Krabi wraz z raportem policyjnym. Zainwestowała ponad 10 milionów bahtów w budowę willi, która została wstrzymana z powodu Covid-19.

Na 10 lutegoth2023 roku wraz z rodziną odwiedziła plac budowy i zauważyła, że ​​skradziono wiele narzędzi budowlanych oraz dwa duże pojemniki. Powiedziała, że ​​złodzieje ukradli narzędzia budowlane z budowanej willi z basenem.

Pobliscy mieszkańcy powiedzieli jej, że w styczniu tego roku ludzie z dźwigami przenieśli kontenery i część konstrukcji dachowych. W tym czasie zakładali, że właściciel był świadomy przeprowadzki.

Phuket Express zauważa, że ​​Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich lub Centrum Damrong Dhamma to biura rządowe podlegające Ministerstwu Spraw Wewnętrznych. To biuro zapewnia BEZPŁATNĄ pomoc osobom, które składają skargi dotyczące wszystkiego, co do których uważają, że nie otrzymały sprawiedliwości. Takie biuro ma każde województwo.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.