30 milionów ludzi dołączyło do nowych wątków aplikacji Meta, w tym TPN Media

Krajowy —

Meta w środę oficjalnie uruchomiła to, co wielu określa jako potencjalnego zabójcę Twittera – „Wątki”, aplikację przeznaczoną do zapewnienia przestrzeni do rozmów w czasie rzeczywistym za pośrednictwem wiadomości tekstowych.

Facebook lub Meta próbowały konkurować z Twitterem przez lata i tym razem gigantyczna firma technologiczna wykonała prawdopodobnie największy jak dotąd zamach na swojego rywala.

Powiązane z Instagramem wątki są podobne do Twittera pod kilkoma względami pod względem funkcji. Użytkownicy mogą zobaczyć wiadomości od osób, które obserwują, i mogą wybrać obserwowanie tej samej grupy osób, co ich konto na Instagramie.

Ponadto użytkownicy mogą dostosować swoje konto Threads, aby było publiczne, zachowując jednocześnie prywatność na połączonym koncie na Instagramie. Jeśli chodzi o wprowadzanie tekstu, Threads przekracza limit 280 znaków aplikacji Twitter dla użytkowników niesubskrybujących, umożliwiając do 500 znaków.

Użytkownicy mogą również bezproblemowo udostępniać posty między wątkami i Instagramem oraz dołączać linki, obrazy i filmy o maksymalnym czasie trwania 5 minut.

Wydanie Threads następuje wkrótce po tym, jak największy udziałowiec Twittera, Elon Musk, ogłosił nałożenie na aplikację zasady „limitu wyświetleń”.

Dzięki temu ograniczeniu użytkownicy Twittera będą mogli zobaczyć tylko ograniczoną liczbę tweetów dziennie – 1,000 tweetów dla niezweryfikowanych użytkowników, 10,000 500 tweetów dla płatnych subskrybentów i XNUMX tweetów dla nowych użytkowników. Jednak ten plan nie jest jeszcze ugruntowany po krytyce ze strony użytkowników i może ulec zmianie.

W czwartek rano dyrektor generalny Meta, Mark Zuckerberg, powiedział na swoim zweryfikowanym koncie Threads, że jego nowa aplikacja otrzymała już 30 milionów rejestracji.

Threads jest dostępny do pobrania w 100 krajach, w tym w Tajlandii, ale nie jest jeszcze dostępny w UE ze względu na kwestie regulacyjne.

My w The Pattaya News/TPN Media również mamy swoje własne Konto wątków na którym będziemy dzielić się z naszymi obserwującymi tonami ekskluzywnych treści i historii, które dzieją się w okolicach Pattaya i Tajlandii. Nie zapomnij kliknąć powyższego łącza, nacisnąć przycisk „obserwuj” i sprawdzić nas w tej nowej, przełomowej aplikacji!

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.