Bar w Phuket został napadnięty po raz drugi z powodu rzekomego nielegalnego otwarcia 

Phuket -

Bar w Thalang został napadnięty po raz drugi w ciągu kilku miesięcy po anonimowych skargach dotyczących rzekomego otwarcia poza ustawową godziną zamknięcia 2:00 w nocy

Zespół policji Thalang dokonał nalotu na bar w Sri Soonthorn o godzinie 3:16 (7 lipca) po tym, jak otrzymał skargę od zaniepokojonego obywatela, że ​​bar jest otwarty po ustawowym czasie zamknięcia.

Właściciel baru, którego nazwisko nie zostało podane przez funkcjonariuszy, został przewieziony na komisariat policji w Thalang, gdzie usłyszał zarzut otwarcia lokalu bez pozwolenia i sprzedaży alkoholu bez zezwolenia. Właściciel przyznał się do wszystkich zarzutów.

Phuket Express zauważył, że ten bar również został napadnięty kilka miesięcy temu, jak widać poniżej.

Bar i salon w Thalang został napadnięty za rzekome otwarcie lokalu bez pozwolenia i sprzedaż alkoholu po legalnej godzinie 2 w nocy.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.