Napad na 300,000 XNUMX bahtów w wypożyczalni motocykli Chalong

Chalong –

Złodziej włamał się do sklepu motocyklowego w Chalong i podobno ukradł motocykl oraz ponad 300,000 XNUMX bahtów w gotówce.

Policja w Chalong powiedziała Phuket Express, że 34-letnia Saijai Phonuin złożyła doniesienie na policję wraz z nagraniem z monitoringu z pobliskiego obszaru. Wypożyczalnia motocykli znajduje się w Soi Ta-iad. Powiedziała, że ​​kamera CCTV w sklepie nie działała w tym czasie, ale złodziej włamał się do sklepu na początku tego tygodnia. Powiedziała, że ​​złodziej ukradł motocykl i gotówkę o łącznej wartości 318,350 XNUMX bahtów.

Na nagraniu z monitoringu w pobliżu widać podejrzanego mężczyznę włamującego się do sklepu. Pani Saijai powiedziała The Phuket Express, że potrzebowała skradzionych pieniędzy, ponieważ składały się one z depozytów gotówkowych, które będą musiały zostać zwrócone klientom, gdy zwrócą wypożyczone motocykle.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży od czasu prasy.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.