Pożar niszczy pokój do wynajęcia w Rassada, przeżyły dwa koty

Rasada –

Pożar zniszczył wynajmowany pokój w Rassada i przeżyły dwa koty.

Strażacy z gminy Rassada zostali powiadomieni o pożarze w piątek rano (7 lipca).th) w wynajmowanym pokoju w Soi Bang She Lao w Rassada, Mueang Phuket.

Strażacy z wozem strażackim i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć dym wydobywający się z wynajmowanego pokoju. Strażakom zajęło około 15 minut opanowanie pożaru, który nie rozprzestrzenił się na pobliskie pomieszczenia. Nie zgłoszono żadnych obrażeń. Jednak wiele przedmiotów w wynajmowanym pokoju zostało uszkodzonych.

Dwa koty cudem przeżyły pożar, mimo że były uwięzione w pokoju przez większą część pożaru i zostały uratowane przez strażaków, jak widać poniżej.

Od tego weekendu wciąż trwa ustalanie przyczyn pożaru.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.