Salon masażu w Patong otwarty bez pozwolenia

Patong, Phuket –

Salon masażu w Patong został rzekomo otwarty bez pozwolenia.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że w piątek (7 lipcath) skontrolowali sklepy masażu na Rat Uthit 200 Pi Road.

Jeden właściciel salonu masażu nie był w stanie przedstawić legalnej licencji na prowadzenie usługi masażu. Właściciel został przewieziony na komisariat policji w Patong w celu podjęcia dalszych kroków prawnych. (Dane właściciela nie zostały podane przez policję).

Około 80 lokalnych sprzedawców masażu w Phuket protestowało przed ratuszem w Phuket, skarżąc się na sklepy z masażami, w które rzekomo inwestowali obcokrajowcy działający po znacznie niższych cenach, co szkodziło ich biznesowi.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.