Urzędnicy kontrolują miejsca rozrywki w mieście Phuket

Phuket -

W miniony weekend urzędnicy z Phuket skontrolowali dziesięć miejsc rozrywki w mieście Phuket. Okazało się, że jeden z nich sprzedawał alkohol poza ustawowymi godzinami zamknięcia.

Zespół funkcjonariuszy z Phuket pod dowództwem szefa dystryktu miasta Phuket, pana Pairoja Srilamoon, przeprowadził inspekcję dziesięciu miejsc rozrywki w rejonie miasta Phuket wczesnym rankiem, 8 lipca 2023 r. Pan Pairoj powiedział Phuket Express, że testy na obecność narkotyków w moczu zostały losowo przeprowadzone w barze personel. Żaden z nich nie uzyskał pozytywnego wyniku na obecność narkotyków i nie znaleziono nieletnich. W jednym z lokali rozrywkowych znaleziono alkohol po przekroczeniu dozwolonego czasu.

Jednak nazwa miejsca i personelu naruszającego, a także możliwa kara za wykroczenie nie zostały ujawnione przez Pairoj, powołując się na potrzebę dalszego dochodzenia.

Regularne naloty, a nawet długie zamknięcia z powodu naruszeń klubów nocnych na Phuket często mają ostatnio miejsce, jak omówiliśmy poniżej.

Urzędnicy z Departamentu Administracji Prowincji (DOPA) kierowani przez Pana Naronga Thipsiriego i policję Kathu dokonali nalotu na dwa kluby nocne „Ratree Club” i „Maha Nakhon Phuket” o godzinie 3:30 rano w czwartek (1 czerwcast) wczesnym rankiem. Oba kluby nocne znajdują się na skrzyżowaniu Kathu.

W poniedziałek (26 czerwca)th) w nocy zespół z biura dystryktu Kathu złożył zamówienia w dwóch popularnych wcześniej klubach nocnych „Ratree Club” i „Maha Nakhon Phuket” w Kathu.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.